Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce.
Musisz mieć uruchomioną obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z tej witryny.

Oferta

joga dla kobiet w ciąży / relaksacyjne koncerty mis i gongów / kurs dla początkujących / joga dla dzieci i nastolatków / zajęcia indywidualne / wyjazdy z jogą / regularne zajęcia jogi / cykliczne warsztaty jogi

Joga dla kobiet w ciąży

Zapraszam serdecznie na zajęcia dedykowane Panią w ciąży. Celem zajęć będzie przede wszystkim pogłębienie świadomości swego ciała, nauka wyciszania oraz regeneracji zarówno ciała jak i umysłu. Zrównoważona i bardziej świadoma mama łatwiej nawiąże kontakt ze swoim dzieckiem i lepiej podoła wyzwaniom jakie niesie ze sobą macierzyństwo.

Joga dla kobiet w ciąży

Gongi i misy tybetańskie

Fale dźwiękowe generowane z gongów i mis bezpośrednio oddziałują na poziomie fizycznym, umysłowym i emocjonalnym powodując efekt Katharsis, czyli innymi słowy uwolnienie i odreagowanie zablokowanego napięcia, stłumionych emocji, skrępowanych myśli i wyobrażeń, które dezorganizowały i niepokoiły świadomość.

Gongi i misy tybetańskie

Masaże

Ma-Uri - Wolność od wewnętrznych problemów i ograniczeń.

Oryginalny masaż orientalny z Polinezji. Połączenie płynnych ruchów, tańca i muzyki oraz delikatnego, a zarazem zdecydowanego dotyku, wpływa korzystnie na zmianę stanu psychicznego i poprawę ogólnego stanu fizycznego. Ciało staje się piękniejsze, a dusza szczęśliwsza. Ma-Uri oparte na starożytnej wiedzy to również cały zestaw metod pomagających przepracować osobiste problemy. To spokój i zmiana. Jest jak fele oceanu , łagodne, a także silne i porywiste. Skutecznie oddziałuje na psychikę, przynosząc błogostan.

Delikatne, subtelne, taneczne ruchy wykonywane podczas masażu Ma-Uri mają wpływ na ciało dając uczucie całkowitego rozluźnienia.

Masaże

Kurs dla początkujących

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, które do tej pory nie praktykowały jogi i chcą w systematyczny, uporządkowany sposób rozpocząć praktykę oraz dla tych, którzy chcą wrócić do praktyki po dłuższej przerwie.

Kurs ma charakter grupy zamkniętej oraz kameralnej, dzięki temu każdy z uczestników ma zagwarantowane indywidualne podejście prowadzącego oraz równomierny rozwój w stałym gronie.

Czas trwania kursu: 8.06.2022 – 3.08.2022 (2 miesiące)

Koszt: 350 zł* / 16 zajęć
* wpłata zaliczki 180 zł (bezzwrotnej), jest gwarancją uczestnictwa w kursie. Wpłat proszę dokonywać osobiście lub na konto: 72 1140 2004 0000 3102 7198 4011 (z dopiskiem: kurs dla początkujących).

W ramach kursu zapewnione są wszystkie pomoce do jogi (maty, koce, kostki, bolstery, paski, itp.)

 

Zapisy:

tel.: 609 111 764

e-mail: biuro@anantajoga.pl

Bardzo proszę przy zapisach w wiadomości podać imię i nazwisko oraz numer kontaktowy.

 

Kurs dla początkujących

Joga dla dzieci i nastolatków

Joga dla dzieci i nastolatków

Joga dla dzieci i nastolatków

Hide

Forgot your password?

Close

Hide

Hide

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Back to log-in

Close