Joga & automasaż mięśniowo – powięziowy. Aktywna i pasywna regeneracja ciała i duszy.

Zapraszam serdecznie na sobotnie rolowanie.

21 października (sobota), godz.: 8:30 – 10:30

TEMAT ROLOWANIA: „ZDROWA MIEDNICA – witalność i siła”.

Warsztat jest dla wszystkich chcących zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. 

W trakcie zajęć skupimy się na bezpiecznych i efektywnych technikach rolowania, aby uzyskać prawidłowe napięcie struktur mięśniowo-powięziowych bezpośrednio przylegających do miednicy (m.in. m.czworogłowy, przywodziciele, naprężacz powięzi szerokiej, gruszkowaty, dno miednicy, więzadło krzyżowo-guzowe, stawy krzyżowo-biodrowe…).

Odpowiednie napięcie tkanek mięśniowo-powięziowych w obszarze miednicy bezpośrednio przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie całego ciała, m.in. na mobilność i sprawność kręgosłupa. Jeśli miewasz bóle kręgosłupa spowodowane siedzącym trybem życia, bądź niewystarczającą ilością ruchu, to rolowanie może przynieść Ci ulgę. 

Miednica to centrum witalności i żywotności. To w niej znajdują się narządy rodne, które bardzo często, np. w wyniku przebytego porodu, mogą mieć lekkie zmiany napięciowe w prawidłowym balansie. Rolowanie może być więc dobrym uzupełnieniem np. terapii uroginekologicznej dla pań po porodzie. 

Pracując ze strukturami należącymi do kompleksu obręczy miednicznej, będziemy również wpływać na poprawę funkcjonowania naszych jelit oraz innych narządów znajdujących się w jamie brzusznej. 

Zapisy: 

biuro@anantajoga.pl

609 111 764

Koszt: 50 zł (płatne gotówką na miejscu)

Ilość miejsc ograniczona !!!