Weekend z jogą w „Bliżej nieba”

Zapraszam Cię do spędzenia wspólnego weekendu w Beskidzie Wyspowym w komfortowym pensjonacie „Bliżej Nieba” – „siedlisku w duchu slow life dedykowanym dbaniu o siebie na wielu płaszczyznach”.

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich spragnionych wytchnienia od codziennych obowiązków, chcących w sposób aktywny zregenerować swoje siły. Jogę będziemy praktykować rano i wieczorem na przestronnej, jasnej sali z widokiem na góry.

Okolica, w której zamieszkamy jest spokojna i dzika. Dookoła są góry, łąki i lasy oraz wiele pięknych tras, więc w wolnej chwili będzie można pospacerować ciesząc się widokami. Obok pensjonatu przebiega czarny szlak prowadzący na Śnieżnicę (stamtąd dalej można wybrać się na Ćwilin lub do Kasiny i przejść się doliną).

Dla osób, które chciałyby spędzić czas aktywnie ciesząc się urokami zimy, to niedaleko od pensjonatu można pojeździć na nartach lub snowbordzie (tylko 10 min. jazdy samochodem znajduje się stok narciarski Kasina SKI). Natomiast dla osób chcących leniuchować można zaszyć się z książką w jednym z przytulnych foteli przy kominku lub skorzystać z bogatej oferty SPA (dodatkowo płatna).

  • TERMIN: 12 – 14 styczeń 2024 (pt. -nd.).

Zakwaterowanie od 15:00 w piątek, opuszczenie pokoi w niedzielę do godz. 11:00.

 Wola Skrzydlańska (Beskid Wyspowy)

*47 km od Niepołomic, 52 km od Rynku Głównego w Krakowie

  • CAŁKOWITY KOSZT: 1050 zł

W cenę wliczone są:

  • poranne i wieczorne zajęcia jogi (pranayama, medytacja, asany)
  • 2 noclegi w pokojach 2-3-4 osobowych z łazienkami
  • wegetariańskie wyżywienie

Pensjonat oferuje* zabiegi SPA, masaże, kąpiele relaksacyjne w płatkach kwiatów, kąpiele w jacuzzi bądź w wannie do morsowania, korzystanie ze strefy saun oraz fizjoterapii. Pełna oferta dostępna jest na: https://blizejnieba.eu/spa/

Aby zarezerwować termin zabiegu bardzo proszę dzwonić z wyprzedzeniem pod numer telefonu: 511 322 305.

*za dodatkową opłatą

  • ZAKWATEROWANIE:

            Zamieszkamy w pensjonacie usytuowanym na jednym z beskidzkich wzgórz. Wokół roztacza się imponujący widok na góry, lasy i domy poukładane na sąsiednich zboczach.

Zostaniemy zakwaterowani w pokojach 2-osobowych (w razie potrzeby są również do dyspozycji pokoje 3 i 4-os.). Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę, ręczniki, szlafroki, kapcie jednorazowe, koce.

Darmowe WIFI oraz parking.

Na korytarzu przy pokojach znajduje się barek kawowy z czajnikiem, lodówką, kawą, herbatą do dyspozycji Gości.

  • DOJAZD:

We własnym zakresie. Proponuję zebrać się w grupy i pojechać w jak najmniejszej ilości samochodów.

  • ZAPISY & INFORMACJE:

biuro@anantajoga.pl

Tel.: 609 111 764

Gwarancją uczestnictwa w warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 500 zł (gotówką) do 30 listopada 2023 r. 

Zaliczka zwracana jest tylko w przypadku odwołania wyjazdu przez organizatora (Ananta Joga). Rezygnacja przez uczestnika z warsztatu na 14 dni przed datą rozpoczęcia wyjazdu łączy się z pokryciem pełnej kwoty za wyjazd.

Ilość miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń i opłacenie zaliczki).